FAQ

Czy portal ogranicza się jedynie do zebrania w jednym miejscu opinii o danym problemie?

Innowacyjność portalu polega na tym, że poprzez aktywność moderatorów, jak i samych użytkowników, poza zebraniem opinii o zaistniałej sytuacji, POLSKA REFORMA będzie monitowała bezpośrednimi pismami do władz zwierzchnich danej instytucji z żądaniem interwencji w kwestii ujawnionych nieprawidłowości. Ponadto portal będzie prowadził szeroko rozumiane kampanie społeczne, włącznie z inicjatywami ustawodawczymi, celem zmiany poszczególnych przepisów, czy też całych ustaw utrudniających codzienne funkcjonowanie w naszej rzeczywistości.

Czy serwis ingeruje w treść dokonywanych wpisów i dodawanych opinii?

Portal POLSKA REFORMA nie ingeruje w treści zamieszczone przez użytkowników, poza przypadkami przewidzianymi w regulaminie, to znaczy min. gdy dodana treść nie jest zredagowana w czytelny sposób, w języku polskim lub zgodne z obowiązującym prawem a szczególnie gdy zawiera wulgaryzmy, treści obsceniczne, pornograficzne lub nawołujące do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii oraz konfliktów między narodami, dane kontaktowe Użytkowników, adresy stron internetowych, treści o charakterze reklamowym, informacje nieprawdziwe, sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, czy obrażające uczucia religijne innych Użytkowników, świadomie wprowadzające w błąd i oczerniające, naruszające prawa autorskie, tajemnice handlowe oraz inne prawa własności.

Jaka jest wysokość opłat rejestracyjnych?

Opłaty rejestracyjne wnoszone są za pośrednictwem płatności online i sms i wynoszą dla kont:
konto Standard – 3 zł + VAT (3,69 zł brutto)
konto Firma – 9 zł + VAT (11.07 zł brutto).

Co się stanie w przypadku, gdy użytkownik postępuje niezgodnie z regulaminem?

W przypadku użytkowania serwisu przez użytkownika w sposób niezgodny z regulaminem, administrator może wobec użytkownika zastosować: ostrzeżenie, zablokowanie konta lub usunięcie konta.

Czy jestem anonimowym użytkowaniem?

Tak. Posiadając konto na serwisie POLSKA REFORMA jesteś anonimowym użytkownikiem. Nie dotyczy to kont Firma" gdzie dane firmy są widoczne. Gwarancją anonimowości jest to, że nie zbieramy żadnych danych osobowych przy procesie rejestracji.

Czy mogę mieć kilka kont?

Dozwolone jest posiadanie jednego konta z jednego adresu email. Nie jest zabronione posiadanie kilku adresów email z przypisanymi do nich kont.

Czy mogę mieć dostęp do portalu bez wniesienia opłaty rejestracyjnej?

Każda osoba może przeglądać serwis w sposób bezpłatny. Jednakże branie w nim czynnego udziału poprzez zgłaszanie problemów i dodawanie opinii jest możliwe jedynie po wniesieniu minimalnej opłaty rejestracyjnej.

Czy portal może usunąć moje konto?

Tak, może dojść do takiej sytuacji, ale tylko w wyjątkowych przypadkach przewidzianych w regulaminie, np. gdy nie zalogowałeś się w przeciągu trzech miesięcy w wyniku czego nastąpiło zawieszenie konta, a następnie po kolejnych trzech miesiącach, kiedy nie odblokowałeś zawieszonego konta – wówczas zostaje ono usunięte. Tak więc musiałbyś przez pół roku nie wykazywać żadnej aktywności, aby administrator definitywnie usunął Twoje konto.

Czy w każdej chwili mogę usunąć konto?

Użytkownik może w każdym momencie bez podawania przyczyn usunąć konto poprzez kontakt z Serwisem przez administratora bądź moderatora.

Czy wypowiedzi i opinie zamieszczane przez użytkowników portalu są oceniane?

Tak. Wypowiedzi, opinie i komentarze zamieszczane przez użytkowników są oceniane przez innych zarejestrowanych użytkowników poprzez przyznanie im odpowiedniej oceny, określającej ich wartość i przydatność w poruszanej kwestii.

Czy wysokość opłaty rejestracyjnej może ulec zmianie?

Opłaty mogą ulec zmianie zarówno w wysokości opłaty rejestracyjnej jak również stawki podatku VAT w zależności od wielkości jej obowiązywania. Jednakże użytkownicy, którzy dokonali rejestracji konta, a po ich rejestracji nastąpiła zmiana wysokości opłaty rejestracyjnej czy stawki podatku VAT nie ponoszą dodatkowych opłat.

Dlaczego muszę płacić za korzystanie z portalu?

Wprowadzenie symbolicznych opłat ma na celu zminimalizowanie zjawiska nieodpowiedzialnego i niezgodnego z regulaminem korzystania z portalu; wprowadzone minimalne opłaty pozwalają także na pokrycie części wydatków związanych z jego obsługą.

Dlaczego nie mogę się zalogować?

A zarejestrowałeś się? Najpierw musisz się zarejestrować aby móc się logować. A może zostałeś wyrzucony z forum (jeśli tak się stało zobaczysz odpowiednią informację). W takim wypadku skontaktuj się z moderatorem lub administratorem forum aby poznać powód. Jeżeli zarejestrowałeś się, nie zostałeś wyrzucony a i tak nie możesz się logować sprawdź ponownie swój login i hasło. Zazwyczaj to właśnie błędny login lub hasło są problemem, ale jeśli tak nie jest skontaktuj się z administratorem forum.

Inny użytkownik łamie regulamin forum. Gdzie mogę to zgłosić?

Naruszenie zasad forum można zgłosić za pomocą przycisku "zgłoś nadużycie", umieszczonego pod każdą wypowiedzią.

Jak edytować lub usunąć własną wypowiedź?

Użytkownik nie ma możliwości usunięcia ani edytowania własnej wypowiedzi.
1 2

Polecamy

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

email: webmaster@polskareforma.pl

Zobacz szczegóły

Pomóż nam zmieniać się na lepsze. To bardzo proste.

Jak mogę pomóc