Jak to działa?

Portal został stworzony dla ludzi chcących zreformować sektor państwowy, który będzie przyjazny człowiekowi -  pozbawiony korupcji i koneksji. Forum umożliwia także wskazanie jednostek sektora państwowego prowadzonych w sposób wzorcowy.

Wszelkie instytucje przeładowane są zgłoszeniami z zawartymi w nich informacjami dotyczącymi stwierdzonych nieprawidłowości w działaniu samej komórki organizacyjnej, jak i pracujących w niej ludzi; jednak życie pokazało, że pozostają one bez odzewu, nie mając tym samym żadnego wpływu na zmianę rzeczywistości. Po prostu: zgłoszenia anonimowe traktowane są tak, jakby nigdy ich nie było.

Forum polskareforma.pl dzięki możliwości swobodnych, anonimowych wypowiedzi dotyczących właściwie każdej sfery działalności instytucji sektora państwowego, w tym oceny pracujących w niej poszczególnych ludzi, daje możliwość zebrania w jednym miejscu wszystkich opinii; ponadto poprzez zaangażowanie moderatorów, portal będzie monitował pismami z żądaniem interwencji w sprawach ujawnionych nieprawidłowości, skierowanymi bezpośrednio do najwyższych władz zwierzchnich danej instytucj

Zdajemy sobie sprawę, że zmiana sposobu działania poszczególnych komórek danej instytucji nie będzie wystarczająca. W związku z tym idziemy o krok dalej. Poprzez szeroko prowadzone kampanie, włącznie z inicjatywami ustawodawczymi, będziemy dążyć do zmiany przepisów i ustaw, które to działania w praktyce umożliwią nam normalne życie.

Polecamy

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

email: webmaster@polskareforma.pl

Zobacz szczegóły

Pomóż nam zmieniać się na lepsze. To bardzo proste.

Jak mogę pomóc